deutch deutch
O společnosti
  

Společnost  SEVILA PLUS s.r.o.  je exkluzivním dodavatelem produktů stavební chemie, bazénové chemie, barev a laků značek  MASTERsil®, DUNLOP, BORNIT, STADO CZ, Dow Corning, Tikkurila  v České republice, která se zabývá obchodem v oblasti stavební, spotřební, bazénové a průmyslové chemie.

Disponuje sítí distribučních center, oddělením technického rozvoje a poradenství, vyškolenými obchodními zástupci, kteří jsou připraveni zajistit svým zákazníkům expresní dodávku vybraného zboží. Klademe důraz také na technicko-poradenský servis pro naše obchodní partnery, jejich zákazníky i konečné zpracovatele výrobků. Kvalitou produktů a poskytovaným servisem svým zákazníkům se tak  SEVILA PLUS s.r.o. řadí mezi významnější distributory stavební, spotřební, bazénové a průmyslové chemie v České republice.

Společnost  SEVILA PLUS s.r.o.  dlouhodobě spolupracuje s jednotlivými výrobními koncerny značek, který patří k předním světovým producentům stavební chemie, jež je řadí k světové špičce, a prostřednictvím výrazné podpory výzkumu a nejmodernějších technologií se stává novátorem a nositelem mnoha registrovaných ochranných patentů výjimečných vlastností jednotlivých výrobků. Produktová řada představuje ucelenou řadu výrobků v hobby i profesionálním provedení, která dává našim zákazníkům možnost volby nejlepšího výrobku, jenž potřebuje pro svou práci.

Naším cílem je neustálé zlepšování kvality poskytovaných produktů, služeb a vztahů se zákazníky. Klademe maximální důraz na to, aby se naši zákazníci na nás mohli v rámci našich obchodních vztahů plně spolehnout a my jejich důvěru nikdy nezklamali.

Intenzivně pracujeme na plném využití výhod nového informační systému, stále hledáme nejoptimálnější distribuční cesty k našim zákazníkům. Investujeme mnoho úsilí i prostředků na posílení znalosti značek  MASTERsil®, DUNLOP, STADO CZ , BORNIT, Tikkurila v České republice a věříme, že tím pomáháme našim obchodním partnerům zlepšovat podmínky pro prodej vyráběných materiálů.

Doufáme, že tyto naše internetové stránky jsou krokem ke zkvalitnění služeb zákazníkům a obchodním partnerům a usnadní přístup především k důležitým informacím o produktech a našich aktivitách a povedou tak ke spokojenému nákupu a používání našich produktů.

 


Novinky

NOVÝ WEB 2016
Vážení zákazníci, v nejbližší době se setkáte s novou vizualizací webových stránek internetového obchodu STACHEMUS.cz. Samozřejmostí bude doplnění a úprava jednotlivých produktů.
Více
1.1.2016