deutch deutch
DUNLOP / Lepidla na podlahoviny
DUNLOP je přední výrobce kvalitních stavebních výrobků a zahrnuje materiály pro podlaháře a obkladače, které jsou prověřeny a osvědčeny po mnoho let na velkých i malých projektech na celém světě.
Produkty DUNLOP byly přizpůsobeny pro podlaháře a zaručují kvalitní a profesionální výsledky. DUNLOP produkty se vyznačují výjimečnou spolehlivostí a rentabilní ekonomickou hodnotou za Vámi investované peníze. Vysoká úroveň technického poradenství a podpory je Vám plně k dispozici.

Naše produkty

ZOBRAZENÍ: obrázkové tabulkové
ŘADIT DLE: názvu ceny

Dunlop FIX CTK 1

DUNLOP FIX CTK 1 je univerzální disperzní lepidlo na textilní krytiny a PVC. Lepidlo má vysokou konečnou pevnost a rychlý náběh počáteční pevnosti. - okamžitá vysoká lepivost - vysoká konečná pevnost - dlouhá doba pro zpracování - snadná aplikace - nízká spotřeba - bez rozpouštěde - nízký obsah emisí Lepidlo DUNLOP FIX CTK 1 je vhodné pro lepení: - textilních krytin - homogenních a heterogenních PVC a CV krytin - korku s PVC rubem Na stěnu i podlahu se savým podkladem v obytných a průmyslových prostorách. Vhodné i pro mokré šamponování lepených textilních krytin.

Dostupnost: Na objednávku
Balení: kbelík
Dostupná balení: 12 kg
Doporučená cena: 0 Kč bez DPH
Cena: 0 Kč s DPH / 0 Kč bez DPH
Detail výrobku

Dunlop FIX KONTAKT

Kontaktní lepidlo s okamžitou, vysokou lepivostí a velmi dobrou konečnou pevností pro lepení na savé i nesavé podklady. Pro lepení podlah a obkladů z PVC, korku, dřeva, gumy a textilu, pro lepení koberců, soklů, obkladů a schodových profilů na betonový, cementový, dřevěný, keramický a jiný podklad. Kontaktní lepení po dostatečném odvětrání lepidla s okamžitou pevností. Natírejte vždy obě spojované plochy. - vysoká počáteční lepivost - okamžitá zatížitelnost - vysoká konečná pevnost spoje - pro lepení savých i nesavých materiálů

Dostupnost: Na objednávku
Balení: kbelík
Dostupná balení: 4,5 kg
Doporučená cena: 0 Kč bez DPH
Cena: 0 Kč s DPH / 0 Kč bez DPH
Detail výrobku

Novinky

NOVÝ WEB 2016
Vážení zákazníci, v nejbližší době se setkáte s novou vizualizací webových stránek internetového obchodu STACHEMUS.cz. Samozřejmostí bude doplnění a úprava jednotlivých produktů.
Více
1.1.2016